Lista startowa

Aktualna lista startowa – stan na 20.01.2019 godz. 22:00

Grupa B
1. Stróż Robert   2005 – SP Łochowo
2. Stróż Wojciech – 2010 – SP Łochowo
3. Bonin Aleksandra – SP Borówno
4. Grzelak Adam – 2019 – SP Niemcz
5. Grzelak Jakub – 2012 -SP Niemcz
6. Maciejewski Adam – 2006 – SP Rynarzewo
7. Kilichowska Kornelia – 2011 – SP Łochowo
8. Urbańska Ada – 2011 – SP 63 w Bydgoszczy
9. Lewandowski Tymoteusz – 2008 – SP 66 w Bydgoszczy
10. Sikorski Antoni – 2010 – Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
11. Sikorski Ignacy – 2008 – Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
11. Albrech Michalina – 2009 – SP 66 w Bydgoszczy

Grupa A
1. Retz Agnieszka 0 SP Wąbrzeźno
2. Matczyński Mariusz – SP 65
3. Paprocki Stanisław – SP Borówno
4. Paprocki Antoni – SP Borówno
5. Paprocki Franciszek – SP Borówno
6. Kacprzak Karol – SP 63 w Bydgoszczy
7. Kacprzak Kacper – SP 63 w Bydgoszczy
8. Włoch Mikołaj – Technikum Elektryczne w Bydgoszczy
9. Przybylski Bartosz – 2007 – SP Łochowo
10. Albrech Sebastian – 2007 – SP 66 w Bydgoszczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista startowa Rundy V w WSG

Grupa B

1. Maciejewski Adam – 2006 – SP Rynarzewo
2. Kilichowska Kornelia – 2011 – SP Łochowo
3. Ciecierska Kornelia – 2010 – SP Białe Błota
4. Ciecierska Amelia – 2007 – SP Białe Błota
5. Urbańska Ada – 2011 – SP 63 w Bydgoszczy
6. Zaderecka Maria – 2008 – SP Łochowo
7. Seszycki Karol – 2009 – SP Gniezno
8. Seszycki Loen – 2011 – SP Gniezno
9. Seszycka Ewa – 2013 – SP Gniezno
10. Szumski Adrian – 2005 – SP Chełmno
11. Robert Stróż – 2005 – SP Łochowo
12. Wojciech Stróż – 2010 – SP Łochowo
13. Wójtowicz Patryk – 2008 – SP 63 w Bydgoszczy
14. Lemanowicz Mikołaj – 2011 – SP 4 w Bydgoszczy
15. Wolski Jakub – 2002 – V LO w Bydgoszczy
16. Gołecka Ewa – 2007 – SP 32 w Bydgoszczy
17. Łukasik Jakub – 2007 – SP w Górsku
18. Łukasik Michał – 2013 – SP w Górsku
19. Mioduszewski Szymon – 2010 – SP Łochowo
20. Mioduszewska Joanna – 2012 – SP Łochowo
21. Grzelak Adam – 2019 – SP Niemcz
22. Grzelak Jakub – 2012 -SP Niemcz
23. Mierzwa Bożydar – 2009 – SP Borówno
24. Mierzwa Ziemowit – 2011 – SP Borówno
25. Albrech Michalina – 2009 – SP 66 w Bydgoszczy
26. Jaranowski Mateusz – 2005 – SP Czernikowo
27. Murszewski Filip – 2009 – SP Czernikowo
28. Markowski Mateusz – 2007 – SP Czernikowo
29. Łuczkiewicz Jakub – 2010 – SP Czernikowo
30. Błaszczyk Adam – 2010 – SP 66 w Bydgoszczy
31. Manthey Piotr – 2006 – Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
32. Manthey Małgorzata – 2010 – Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
33. Górny Maria – SP66 w Bydgoszczy
34. Król Maria – 2011 – SP w Łubiance
35. Lewandowski Mateusz – 2007 – SP w Górsku
36. Lubawiński Antoni – 2009 – SP w Łubiance
37. Oszutowska Anna – 2009 – SP w Gnieźnie
38. Bajko Jacek – 2011 – SP w Łubiance
39. Kasjan Tomilicz – 2012 – Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy
40. Kalinowski Szymon – 2009 – SP w Białych Błotach
41. Cysewski Szymon – 2002 – VIII LO w Bydgoszczy
42. Pazdyga Michał – 2008 – SP w Górsku
43. Bonin Aleksandra – 2004 – SP Borówno
44. Michałek Krzysztof – SP Osielsko
45. Michałek Łukasz – SP Osielsko
46. Strzelecki Tymoteusz – SP Niemcz
47. Mądraszewski Marcel – 2008 – SP w Górsku
48. Huk Natalia – 2011 – SP63 w Bydgoszczy
49. Brugiel Kamil -2009 – SP66 w Bydgoszczy
50. Witkowska Marta – 2011 – SP Łochowo
51. Tański Grzegorz – 2010 – SP w Barcinie
52. Breliński Mikołaj – 2012 – SP w Żninie
53. Lewandowski Tymoteusz – 2008 – SP66 w Bydgoszczy
54. Olchowy Krzysztof – 2011 – SP Niemcz
55. Łajczak Jędrzej – 2012 – SP w Łubiance

Grupa A

1. Cysewska Martyna – 2000 – VII LO w Bydgoszczy
2. Matczyński Mariusz – 2005 – SP 65 w Bydgoszczy
3. Paprocki Stanisław – SP Borówno
4. Paprocki Antoni – SP Borówno
5. Paprocki Franciszek – SP Borówno
6. Kacprzak Karol – SP 63 w Bydgoszczy
7. Kacprzak Kacper – SP 63 w Bydgoszczy
8. Włoch Mikołaj – Technikum Elektryczne w Bydgoszczy
9. Posselt Mateusz – 2002 – SP Łochowo
10. Łukasik Kinga – 2002 – Katolickie Liceum Akademickie w Toruniu
11. Łosińska Anna – 2006 – SP Towarzystwa Salezjańskiego
12. Łosińska Agata – 2008 – SP Towarzystwa Salezjańskiego
13. Przybylski Bartosz – 2007 – SP Łochowo
14. Albrech Sebastian – 2007 – SP 66 w Bydgoszczy
15. Murawski Miłosz – 2008 – SP 66 w Bydgoszczy
16. Sivickis Kornelia – 2006 – SP Czernikowo
17. Sivickis Wiktoria – 2002 – Gim Czernikowo
18. Łuszczak Bartosz – 2004 – Gim Czernikowo
19. Szyplik Janusz – 2004 – Gim Czernikowo
20. Cichoszewski Wojciech – 2009 – SP Czernikowo
21. Lewandowski Franciszek – 2008 – SP Czernikowo
22. Wiśniewska Weronika – 2006 – SP Czernikowo
23. Bytner Aleksandra – 2004 – Gim Czernikowo
24. Luberadzka Wiktoria – 2003 – Gim Czernikowo
25. Wojciechowski Patryk – 2004 – Gim Czernikowo
26. Borowicz Hubert – 2003 – Gim Czernikowo
27. Kutowski Marcel – 2007 – Katolicka Szkoła Podstawowa
28. Górny Marek – 2004 – SP66 w Bydgoszczy
29. Siarnowski Kacper – 2002 – Gim Czernikowo
30. Tański Wiktor – 2005 – SP w Barcinie
31. Tański Jakub – 2003 – Gim w Barcinie
32. Brelińska Matylda – 2006 – SP2 w Żninie
33. Brelińska Marcelina – 2008 – SP2 w Żninie
34. Olchowy Tomasz – 2007 – SP Niemcz
35. Dróbka Marcin – 2000 – Salezjańskie LO w Bydgoszczy

 

Polub nas
X