Pro-Serwis s.c.

Pro-Serwis S.C. od ponad 15 lat świadczy usługi w dziedzinie obsługi urządzeń biurowych. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak tonery i tusze.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje dzierżawa urządzeń biurowych oraz kontrakty serwisowo – materiałowe PRO-CLICK. To dzięki takim rozwiązaniom nie trzeba kupować maszyny, aby móc z niej korzystać na przejrzystych warunkach z wygodnym systemem rozliczania.

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka gama oferowanych produktów pozwala dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta mając na uwadze funkcjonalność oraz optymalizację kosztów.

Jednym z celów, które przed sobą stawiamy jest zachowanie ciągłości pracy na urządzeniach, które obsługujemy. Dzięki swojej elastyczności jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta a wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie rozwiązać nietypowe problemy serwisowe.

Dzierżawa kopiarki w kontrakcie PROclick: Płac tylko za click to idealne rozwiązanie dla firm, dla których kluczowe jest zachowanie ciągłości pracy i obiegu dokumentów. PROclick to bezpieczeństwo, za które nie przepłacisz. W ramach dzierżawy oferujemy drukarki i kopiarki laserowe zarówno czarno-białe jak i kolorowe. To dzięki temu, że każdego miesiąca wydzierżawiamy dużą liczbę urządzeń, dopasujemy naszą ofertę pod ściśle sprecyzowane potrzeby każdego klienta.

Nasze rozwiązanie na tle innych wyróżnia się przede wszystkim skuteczną optymalizacją kosztów związanych z wydrukiem. PROclick to nie tylko wstawienie kolejnego urządzenia do firmy ale również szczegółowy wywiad na temat pracy z dokumentami, audyt obecnego wydruku oraz testy urządzeń demonstracyjnych. To właśnie na etapie testów urządzeń ostatecznie dobieramy rozwiązanie dopasowane do charakteru pracy konkretnego biura.

Pro-Serwis s.c.

Kategoria
sponsorzy
Polub nas
X