Statuetki Pomocnej Dłoni Międzyszkolnej Ligi Szachowej 2023/2024

W podziękowaniu za pomoc w organizacji MLS wręczyliśmy pamiątkowe statuetki:

Marcin Chlebowski

Prezes Eximo Project

Statuetkę wręczyliśmy na zakończeniu ligi szachowej 15 czerwca 2024r. w Dąbrowie Chełmińskiej.
Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej. Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące na rynku nowych technologii. Firma prowadzi działalność outsourcingową i konsultingową obejmującą kompleksowy nadzór informatyczny i audyty bezpieczeństwa systemów IT.
Spółka świadczy usługę wsparcia technicznego Service Desk dla przedsiębiorstw. Dzięki nowoczesnemu Call Center opartemu na założeniach metodologii ITIL realizuje codzienne zgłoszenia z 1, 2 linii wsparcia technicznego użytkowników.

Przyjaciele Międzyszkolnej Ligi Szachowej

Paweł Fajdek

Polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, pięciokrotny Mistrz Świata!

Najmłodszy w historii złoty medalista mistrzostw świata w rzucie młotem. Wychowany w Żarowie. Międzynarodową karierę rozpoczynał od zajęcia czwartej pozycji podczas mistrzostw świata juniorów w Bydgoszczy (2008r.). W 2009 zajął 8. miejsce podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w Kownie, a dwa lata później zdobył złoto tych zawodów. W 2011 został złotym medalistą uniwersjady (sukces ten powtórzył w 2013, 2015 i 2017). We wczesnej młodości grał w szachy.

Czesław Mozil

Polski piosenkarz, kompozytor, akordeonista, a także osobowość telewizyjna

Jest liderem polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. 7 kwietnia 2008 wydał w Polsce debiutancki album zespołu Czesław Śpiewa pt. Debiut. Współzałożyciel i były członek formacji Tesco Value. W młodości grywał w szachy i jak mówi, w amatorskich partiach radził sobie doskonale.

Andrzej Supron

Mistrz Świata i Europy oraz Wicemistrz olimpjiski w Zapasach

Złoty medalista na młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Huskvarnie w 1970 roku Wicemistrz olimpijski w stylu klasycznym (1980 − kategoria 68 kg) 6 - krotny medalista MŚ (złoty − 1979, srebrny − 1975, 1978, 1982 i 1983, brązowy − 1974) 7 - krotny medalista ME (złoty − 1975 i 1982, srebrny − 1974 i 1983, brązowy − 1972, 1979 i 1981) Jest trenerem i sędzią zapaśniczym, amatorsko gra także w szachy!

Zbigniew Zamachowski

Utalentowany aktor, autor muzyki i tekstów piosenek.

Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły muzycznej, w 1985 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFiT w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia.

Artur Barciś

Absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT

Największą popularność zyskał w latach 80., wtedy też zagrał swoje najważniejsze role. Barciś jest aktorem warszawskich teatrów. W latach 1979 - 1981 występował w teatrze Na Targówku, w latach 1982 - 1984 na deskach Teatru Narodowego, a od 1984 r. jest związany z Teatrem Ateneum. Barciś to aktor wszechstronny. Tworzy doskonałe kreacje w dramatach, ale sprawdza się również w komediach, czego dowodem jest jego rola w popularnym serialu ``Miodowe lata``.

Cezary Żak

Jest absolwentem PWST we Wrocławiu

Aktor charakterystyczny, który swoją popularność zawdzięcza głównie udanej kreacji komediowej w serialu ``Miodowe lata``. Jest absolwentem PWST we Wrocławiu. Przed kamerami zadebiutował w 1993 r. rólką w serialu ``Czterdziestolatek - 20 lat później``. Do dnia dzisiejszego ma na swoim koncie role w wielu znanych produkcjach kinowych i telewizyjnych. Mogliśmy go podziwiać w ``Cwale`` Zanussiego, ``Pułkowniku Kwiatkowskim`` Kutza, czy ``Kilerze`` Machulskiego.

X